Uus viis ehitusprojekti halduseks.

Bildly’sse on koondatud valik tööriistu, mis lihtsustavad Sinu projektihaldust ning hoiavad seeläbi kokku kõige väärtuslikumat vara – aega.

Proovi tasuta

Piiramatu andmemaht

Kõik Sinu projektiga seonduvad failid on turvaliselt ühes kohas, kättesaadavad vaid soovitud osapooltele ja avatavad otse platvormil.

Digiallkirjastamine

Failide ja failikogumite massallkirjastamine järjekorras. Allkirjastamis ahela monitoorimine ja vastavad teavitused.

iOS & Android rakendused

Bildly mobiilirakendus võimaldab objekti- ja platsimeeskonna vahelist vahetut vestlust, et eemaldada infolünkasid.

Kanalid on projekti süda

Bildly’s jaguneb Sinu ehitusprojekt kanaliteks võimaldades kokku viia õiged inimesed vastava informatsiooniga. Jagage ideid, otsuseid ning tööplaane, et liikuda ühise eesmärgi suunas.

Bildly HUUB – reaalajas infovoog

Kogege uudset teadete, mõtete, ideede edastust Bildly huub abil, reaalajas uudisvoog hoides kõiki pidevalt kursis projekti edenemisega. Jagage välkpostitusi, fotosid ja videosid, edendades sellega meeskonnasisest koostööd.

Alustamine

Dokumendihaldus

Projekti failihaldurisse võid üles laadida piiramatus koguses vajalikke dokumente, neid otse brauseris avada, edastada allkirjastamisringile või luua uusi täitedokumentatsiooni dokumente.

Alustamine

Kalendergraafik

Kalendergraafiku abil saad hõlpsasti ülevaate kõikide kanalite tööprojektidest ja seadistatud etappidest. Ootamatuste vähendamiseks saad igale tööle seadistada ka vastavaid meeldetuletusi, näiteks x päeva enne töö algust või selle lõppu.

Alustamine

Bildly ÄPP

Bildly ÄPP on tõhus “taskutööriist”, mille abil püsib hõlpsasti ühendus ka kogu objektimeeskkonnaga, võimaldades kiiresti sisestada reaalajalisi välkpostitusi piltide ja videotega, olenemata asukohast.

Vaata lähemalt

Korduma kippuvad küsimused

Uusi kanali osapooli saate hõlpsasti kutsuda emaili teel. Sisestades nende e-posti aadressi, saadab Bildly välja automaatse teavituse koos platvormi kutsega.

Selleks on igal kanalil uudiste voog, mis koondab kõik värskendused ning projektiuuendused ühte kohta.

Teil võib olla nii palju kanaleid, kui vajate oma projekti tõhusaks korraldamiseks ja haldamiseks.

Jah, uute osapoolte kutsumine on imelihtne, tarvis on sisestada vaid nende email.