Korduma kippuvad küsimused

Bildly Äpp

Bildly Äpis on reaalajas voog, mis kogub kõik meeskonna liikmete postitused, kommentaarid ja reaktsioonid ühte ajajoont, tagades sujuva infovahetuse ja kiire ülevaate projektist.

Laadige Bildly mobiilirakendus alla oma nutitelefoni ning logige sisse oma Bildly kontoga. Seejärel saate jagada postitusi, kommenteerida, reageerida ja saada teavitusi otse oma nutitelefonist. Panege tähele, et eelnevalt on vaja Bildly kontot.

Hinnastus

Ei, kogu hinnastus toimib meie hinnakirja alusel ja midagi projekti vältel juurde tasuda pole tarvis.

Jah, võttes aastase paketti korraga, hoiate kokku kahe kuu projekti hinna võrra.

Jah, Bildlys saate enda paketti vastavalt vajadusele muuta. Muudatus jõustub teie praeguse arvedlustsükli lõpus.

Jah, Bildly pakub uutele kasutajatele tasuta prooviperioodi täisfunktsionaalsusele. Selle aja jooksul saate proovida meie tarkvara ja veenduda, et see sobib teie vajadustega. Prooviperioodi pikkus ja tingimused võivad varieeruda, kontrollige meie veebilehelt või võtke ühendust klienditoega.

Kanalid & kasutajad

Teil võib olla nii palju kanaleid, kui vajate oma projekti tõhusaks korraldamiseks ja haldamiseks.

Uusi kanali osapooli saate hõlpsasti kutsuda emaili teel. Sisestades nende e-posti aadressi, saadab Bildly välja automaatse teavituse koos platvormi kutsega.

Jah, uute osapoolte kutsumine on imelihtne, tarvis on sisestada vaid nende email.

Selleks on igal kanalil uudiste voog, mis koondab kõik värskendused ning projektiuuendused ühte kohta.

Kanalid on projektide alamstruktuurid, mis koondavad kokku tööriistad, meeskonnaliikmed ja teabe konkreetse teema või töölõigu kohta. Kanalite abil saate luua organiseeritud ja keskendunud töökeskkonna, kus meeskonnaliikmed saavad omavahel suhelda ja tööd teha.

Bildly platvormil on kolm peamist kasutajarolli: administraator, töötaja ja jälgija. Administraatorid saavad kõike kanalis hallata, töötajad saavad üles laadida postitusi, andmeid ja faile ning jälgijad saavad kanali tegevust jälgida.
Lisaks on võimalik konto omanikul määrata projektidele projektijuhte ehk super-admineid.

Üldised küsimused

Bildly on ehitustööstusele suunatud SaaS-tarkvara, mis on loodud eesmärgiga parandada projektide kommunikatsiooni, vähendada vigu, ohutusriske ning tõhustada tööd ehitusplatsil.

Alustamiseks looge ettevõtte konto Bildly veebilehel, seejärel lisage administraatorid ja looge uued projektid. Projektidele saate luua kanaleid ning neile kasutajaid lisada. Täieliku kogemuse saamiseks soovitame kohe alla laadida ka meie Bildly Hub rakenduse.

Bildly Freemium pakett võimaldab teil kasutada meie platvormi tasuta, kuid mõningate piirangutega. Freemium pakett sisaldab 3 GB andmemahtu, lubab luua 1 projekti, kuid samas võimaldab lisada piiramatul hulgal kasutajaid ja kanaleid. See on suurepärane võimalus tutvuda Bildly põhifunktsioonidega ilma kohustuseta, enne kui otsustate täisversiooni kasuks.

Veebiplatvorm

Bildly võimaldab teil üles laadida, jagada ja allkirjastada dokumente otse kanalites. Teil on võimalus luua ja kasutada kohandatud vorme, mis aitavad teil oma dokumentatsiooni hõlpsasti hallata.

Bildly toetab erinevaid populaarseid failitüüpe, sealhulgas PDF, DOCX, XLSX ja DWG, mis võimaldab teil töötada erinevat tüüpi dokumentidega.

Bildly platvormil saate luua ja hallata töökalendrit, genereerida ja määrata tööülesandeid ning luua meeldetuletusi tööde ja projektide kohta. Peale selle on võimalik luua ka kanalipõhiseid kalendreid, mis koonduvad ettevõtte üldkalendrisse.